Welcome, visitor! [ LoginRSS FeedSohbet Hattı Tüm Özellikleri İle Sizlerle

Genel 6 Kasım 2017

Canlı sohbet hatları üzerinden konuşmaya başlamadan evvel bilmeniz gerek 2 husus var

1- İlla cinsel sohbet etmek zorunda değilsiniz.

2- Mutlaka 18 yaşın üzerinde olmanız gerekiyor.

 

Cinsel sohbetten kasıt, canlı sohbet hattı, özel numaralar gibi hizmet veren yerler genel olarak bu yönde hizmet almak için aranırlar ancak; sistem öyle işlemez. İsterseniz bugün başınızdan geçen fakat kimsenin inanmayacağını düşündüğünüz bir olay hakkında konuşa bilirsiniz. Canlı sohbet numaraları üzerinde konu kısıtlaması ya da konu belirleme yoktur.

 

Canlı sohbet numaralarını bir terapi yöntemi olarak kullanan psikologların tavsiyelerinden yola çıkarak bir dertleşme hattı olarak kullana bilirsiniz. Kimseye anlatamadığınız sıkıntılarınız, hayalleriniz, pişmanlıklarınızı bu özel sohbet hatları üzerinden paylaşmanız mümkün.

 

Konu sınırlamasının olmayışının asıl sebebi sohbet numaraları için seçilen her bir çalışan yani partnerlerin özel eğitim almış olmasıdır. Sizi memnun etmek ve rahatlatmak üzere eğitim almış olan bu partnerlere sitemizde yer alan sohbet hatları üzerinden ulaşmanız mümkün.

 

Sohbet hattı, canlı sohbet hattı, sohbet numaraları, özel numaralar gibi anahtar kelimeler ile ulaşabileceğiniz bu hatların güvenli olup olmadığına dikkat etmekte fayda var.

Ücretlendirme, konuşma kayıt gibi durumlar canlı sohbet hatları için birer kıstastır. Özel hatlarda bağlantı direk kurulmalıdır. Aktarmalı bağlantılar sorun yarata bilir.

 

Sitemiz üzerinden de ulaşa bileceğiniz canlı sohbet numaraları ile doyasıya muhabbet ede bilir, dertleşe bilir, sıkıntılarınızı paylaşa bilirsiniz. Partnerinizi kendiniz seçerek direk bağlanırsınız. Özel sohbet numaraları üzerinden yapacağınız konuşmalar kayıt altına alınmaz ya da üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Yedi yirmi dört hizmet veren canlı sohbet hatlarında yapacağınız konuşmalar dakika başı ücretlendirilir. Hatta paketiniz de bedava dakika varsa sohbet numaraları ödemesi bu dakikalar üzerinden düşülür. Her bir numara, her bir canlı sohbet hattı, her bir özel sohbet hattı tam kapasite kaliteli, profesyonel hizmet ile çalışmaktadır. Canlı sohbet hattı 2 esas üzerine kuruludur;müşteri gizliliği ve müşteri memnuniyeti. Bunları sağlamak adına canlı sohbet numaraları gereken önlem ve öncelikleri yerine getirmektedir.

Leave a Reply

  • Sohbet Hatları

    by on 12 Mayıs 2024 - 0 Comments

    Düzensiz yapılaşmanın ceremesini yıllardır çekiyoruz.60 yıllarda başlayan gece-kondu olgusu,felaketler zincirinin ilk halkasının oluşumunda,etken rol üstlendi.Akabinde gelen zincire ilave halkalardan olan dar ve bitişik yolların oluşumunu tetikleyen bilinciz sözde modern konutların dikilmesi!!!İstenilen kat sayılarında ki karmaşanın,,görüntü kirliliğinin başlıca mimarları arasında yerini aldı.Hele ki sahil şeridi olan şehirlerde ki durum tam bir fiyasko!Deniz kıyısında onlarca kat apartmanlar,siteler…Kuzeye […]